Wizytówki, ulotki, reklama - Agencja Reklamowa Leszno: wizytówki, ulotki, strony www, domeny

Przejdź do treści

Menu główne:

WIZYTÓWKI, ULOTKI, KODY QR, GRAFIKA...

W naszej ofercie znajdą Państwo materiały reklamowe w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy wizytówki, ulotki, notesy, teczki i papiery firmowe i inne materiały poligraficzne. Ponadto długopisy, breloczki i wszelkie gadżety z nadrukiem reklamowym. Oprócz tego oferujemy różnego rodzaju kalendarze: książkowe, planszowe, trójdzielne, biurkowe, listkowe. Zadzwoń lub napisz.

WIZYTÓWKI
Atrakcyjne ceny naszych wizytówek zadowolą każdego. Sprawdź i zamów:

Wizytówki klasyczne*:
- 100 szt - 35 zł netto ,
- 250 szt - 45 zł netto ,
- 500 szt - 60 zł netto ,
- 1000 szt - 90 zł netto.

*Cena z projektem klienta i odbiorem własnym lub dostawą na terenie Leszna. Wykonanie projektu 30 zl netto. Koszt pakowania i dostawy 15 zł netto.


KODY QR

Niezbędnym wyposażeniem każdego z nas jest dziś telefon komórkowy. Tradycyjne telefony są wypierane przez urządzenia multimedialne, mini komputery czyli smartfony. Chociaż głównym jego zadaniem nadal jest wykonywanie rozmów telefonicznych czy pisanie smsów, to coraz częściej używamy go do surfowania po internecie, sprawdzania poczty, słuchania muzyki, zabawy, nagrywania filmów i wykonywania zdjęć. Właśnie ta ostatnia funkcja może być przydatna w Twojej firmie. W jaki sposób? Wystarczy, że na swoich materiałach reklamowych umieścisz KODY QR. Chociaż kody QR to nie tylko reklama.


KODY QR - CZYM SĄ.

To kwadratowy odpowiednik kodów kreskowych. Za ich pośrednictwem możemy zakodować dowolny tekst (do 4000 znaków, również polskie "ogonki"), możemy zakodować wizytówkę firmy lub prywatną, sms, email lub link do strony. Posiadają tę zaletę, że do ich odczytu nie musimy posiadać żadnej bazy danych, jak to ma miejsce w przypadku kodów kreskowych. Informację możemy zapisać w pliku tekstowym, wizytówkę zapisać w naszych kontaktach bez konieczności mozolnego wklepywania informacji. Na życzenie w kod można wstawić logo firmy lub dowolnych obrazek.

ZASTOSOWANIE KODÓW QR.

Zastosowanie kodów jest praktycznie nieograniczone. Za ich pośrednictwem możemy przekazać dowolną informację, adres internetowy - nawet najbardziej skomplikowany, wizytówkę, email, sms. Dlatego można je wykorzystywać w reklamie - na ulotkach, wizytówkach, plakatach, koszulkach, reklamówkach, kubkach, prasie, telewizji, na stronie internetowej.

JAK ODCZYTAĆ KODY QR?

Do odczytu kodów QR wystarczy komputer z kamerką lub smartfon z wbudowanym aparatem, oraz odpowiednie oprogramowanie. Na każdy z systemów operacyjnych dostępnych jest wiele darmowych aplikacji. Zainstaluj odpowiednie oprogramowanie, uruchom je, najedź kamerką na kod a urządzenie odczyta zawarty w nim tekst. W razie problemów skontaktuj się z nami a doradzimy jakie wybrać oprogramowanie, i jak odczytać kod.

CENY KODÓW QR.

Wykonanie pojedyńczego kodu QR zwykłego kosztuje 10 zł netto, kodu QR z logo - 15 zł netto. Kod wykonujemy w dowolnym formacie graficznym.
Oferujem pakiety kodów do wykorzystania w dowolnym okresie czasu. Pakiety są przydatne firmom, które chcą podawać w swoich materiałach reklamowych linki do różnych stron www, np. w sklepie internetowym  do poszczególnych artykułów, w biurze nieruchomości do konkretnej oferty czy na wizytówkach swoich pracowników.

Ceny pakietów:
Kody zwykłe:                                              Kody z logo:

* 10 kodów    -   60 zł netto                     * 10 kodów      - 100 zł netto
* 20 kodów    - 100 zł netto                     * 20 kodów      - 150 zł netto
* 50 kodów    - 200 zł netto                     * 50 kodów      - 250 zł netto
* 100 kodów  - 300 zł netto                     * 100 kodów    - 350 zł netto
* 200 kodów  - 400 zł netto                     * 200 kodów    - 500 zł netto

Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

KONTAKT:
F.U.H. DAR-REK
tel. 783 432 875
www.dar-rek.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego