Strony www, domeny, hosting - Agencja Reklamowa Leszno: wizytówki, ulotki, strony www, domeny

Przejdź do treści

Menu główne:

Internet to wszechobecne medium, które na stałe wkroczyło w nasze życie. Już nie wyobrażamy sobie dnia bez przeglądania naszych ulubionych serwisów www, sprawdzania poczty internetowej czy kontaktów on-line z naszymi znajomymi. Internet daje nam możliwość słuchania muzyki, oglądania naszych ulubionych programów czy seriali a także wypożyczania filmów, wszystko oczywiście on-line. Możliwości wykorzystania Internetu w życiu codziennym są tak ogromne, że nie sposób je wymienić.

Michael Dell, amerykański informatyk, założyciel firmy Dell powiedział: "Firma, która nie istnieje w Internecie, za pięć lat przestanie istnieć w ogóle." Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza, że świat stał się dziś globalną wioską i dotarcie do potencjalnego klienta uzależnione jest tylko od naszej pomysłowości i kreatywności. Dlatego nasza firma pomoże Ci zaistnieć w wielkim świecie Internetu. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie stronę www. Zajmiemy się jej bieżącą obsługą i aktualizacją.  


STRONY WWW

Nasze strony są w pełni responsywne (tzw. strony RWD - Responsive Web Design). Strony takie automatycznie dopasowują się do okna urządzenia na którym są wyświetlane czyli komputera, tabletu, smartfona.

Koszt wykonania strony www to 300 zł netto. Cena obejmuje:
* nieograniczoną liczbę podstron,
* mapkę dojazdu,
* formularz kontaktu bezpośrednio ze strony www,
* pokaz slajdów - pokaz slajdów,
* integracja z portalami społecznościowymi,
* na życzenie licznik odwiedzin.

DOMENY, HOSTING

Zanim Twoja strona zaistnieje w sieci musisz podjąć kilka ważnych decyzji. Najpierw wybierz domenę czyli adres www. Zarejestrujemy ją dla Ciebie. Rejestracja domeny .pl to tylko 15 zł netto na pierwszy rok, przedłużenie - 65 zł netto/rok. Ceny innych domen niżej.

Domena to pierwszy krok. Drugim jest wybór odpowiedniego hostingu. Jest to usługa polegająca na udostępnieniu miejsca na serwerze dla potrzeb np. strony www (pliki, zdjęcia, ftp). Oferujemy hosting w cenie 150 zł netto/rok.

Cennik rejestracji domen:
(ceny netto)

                       rejestracja:                 przedłużenie:
.pl                        15 zł                             65 zł
.eu                       35 zł                             55 zł
.com                    45 zł                             75
.com.pl                20 zł                             70 zł
 inne                          skontaktuj się z nami

KONTAKT:
F.U.H. DAR-REK
tel. 783 432 875
www.dar-rek.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego